Na sprzedaż atrakcyjna duża działka letniskowa z linią brzegową.

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 5595 m2 z bezpośrednim dostępem do jeziora Sobąckiego na Kaszubach w miejscowości Chrztowo.

Działka jest ogrodzona z furtką i bramą wjazdową. Na działce jest doprowadzona woda, prąd znajduje się bezpośrednio przy granicy działki (obecnie bez licznika), istnieje możliwość budowy szamba oraz własnego pomostu na jeziorze.

Teren jest częściowo zalesiony przy brzegu z jeziorem oraz na granicy z sąsiadami, dając tym samym większą prywatność. Dookoła znajduje się wiele domów całorocznych o nowoczesnej i tradycyjnej architekturze drewnianej. Nieopodal znajduje się ścieżka do jeziora oraz pomost i niewielkie kąpielisko dla wszystkich, którzy nie posiadają bezpośredniego dostępu do jeziora . Po drugiej stronie jeziora znajduje się miejscowość Sobącz, gdzie również jest nieduży pomost z kąpieliskiem. Bezpośrednio z działki można pojechać na wycieczkę rowerową w kilka różnych kierunków, zwiedzając malowniczą okolicę Polaszkowskiego Parku Krajobrazowego. Jezioro Sobąckie jest zbiornikiem hodowlanym z możliwością połowu, przepływowe, połączone bezpośrednio z innymi jeziorami,

Działka jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób szukających dużej działki nad jeziorem, jak również jest to doskonała okazja do inwestycji z możliwością postawienia jednego większego domu całorocznego oraz kilku niezwiązanych z gruntem domków letniskowych z możliwością wypożyczania kajaków, łódek i rowerów.


Warunki zabudowy – dom letniskowy całoroczny wielokondygnacyjny.

Na działce znajduje się niewielki drewniany domek 5mx5m z poddaszem w średnim stanie oraz przyczepa campingowa.

Zapraszam do kontaktu wszystkich zainteresowanych.

 

„Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego”.

 


Ogólne warunki
Rynek: Wtórny
Cena: 599 000 PLN
Pow. całkowita: 5595.00 m²
Cena za m²: 107 PLN
Standard działki
Prąd: Na granicy działki
Gaz: Brak
Kanalizacja: Brak
Szambo: Nie
Woda: Na działce
Zabudowa: Niezabudowana

Kalkulator opłat

Prowizja biura Dla kupującego zawsze 0%
%
Opłaty notarialne
Opłata za wypisy aktu: 6,00 PLN za 1 stronę + 23% VAT

Opiekun oferty

Małgorzata Szaposznikow

733-799-103
733799103
info@pro-domi.pl